O firmie

Firma „DAREX” powstała 20 lat temu w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, na wysokiej jakości palety, europalety i palety niestandardowe. Zajmujemy się głównie skupem i sprzedażą palet drewnianych nowych i używanych. Nasza firma jest w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, a prężnie działająca logistyka pozwalają na szybką oraz terminową realizację zamówień.

Strategia Firmy

Należymy do firm poważnie traktujących swoich klientów. Naszym klientom zapewniamy usługi i produkty na najwyższym poziomie, dbając o wysoką jakość i niezawodność, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm w obsłudze klienta. Naczelną zasadą jest terminowość, jakość oraz konkurencyjność. Strategia firmy ukierunkowana jest na kompleksową obsługę dużych firm jak i indywidualnych klientów.


Rozwiązania

Posiadamy niezbędne kwalifikacje do realizacji wszelkiego rodzaju zamówień. Od początku działalności firma wyspecjalizowała się w sprzedaży różnego rodzaju palet drewnianych: typowych 1200x800mm oraz nietypowych według projektów i zamówień klientów. DAREX jest firmą otwartą na zmiany, szybko reagującą na potrzeby rynku, dlatego oferujemy usługę wymiany palet. Takie rozwiązanie wpływa na zwiększenie konkurencyjności firmy. Dla firm korzystających z tej usługi jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Usługa wymiany palet skierowana jest do firm, które w swojej działalności korzystają z dużej ilości palet.


Zaufanie

Działamy szybko i skutecznie. Dysponujemy własnym transportem przez co zapewniamy terminowość i elastyczność dostaw. Oferujemy stabilną i wieloletnią współpracę. W ciągu całej działalności firmy Darex, swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele osób i przedsiębiorstw.


Meble z palet

Firma Darex to także produkcja mebli z palet, zapraszamy na podstronę meble z palet, aby poczytać więcej szegółów.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną (poprzez e—mail lub formularz ofert znajdujący się na stronie).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Brak możliwości komentowania